NEOFIX

40 yılı aşkın süredir varlık gösterdiğimiz bağlantı elemanları sektöründe genç kuşağın şirket yönetimine gelmesi ile birlikte, inovatif yaklaşımı tecrübe ile birleştiriyor.. Yeni markalarımız ve sektörde standartları belirleyen üretici olma hedefimiz ile büyüyoruz. inovatif ürünler geliştirmek ve pazar lideri olmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Kurumsal organizasyonun yanısıra butik çözüm yaklaşımı ile her zaman birebir iletişime ve her bir sorunun ayrı ve kalıcı bir çözümü olduğuna inanıyoruz.

Bu sektörde üretim anlamında Avrupa ülkeleri ile rekabet edebilecek düzeyde özel ürünler üretmeyi hedefledik, hedefimize her geçen gün bir adım daha yaklaştık. Bugün 40 yılı aşan tecrübemiz ile üretim kapasitemizi artırmak ve kalite standardımızı daha yukarı taşımak için büyüme hamleleri gerçekleştiriyor ve düzenli ar-ge çalışmaları yapıyoruz.

Özel ürünler olarak adlandırılan ve bağlantı elemanları sektöründe kaliteyi belirleyen ürün gruplarının üretimini tesis, makine parkuru, personel kadromuz ile birlikte geliştiriyoruz. Artık hem Türkiye hem de Avrupa ülkelerine Türk ve (TSE) ve dünya standartlarına (DIN, ISO, ASME vb.) uygun olarak üretilen Neofix markalı ürünlerimiz ile hizmet veriyoruz.

Neofix Üçler Bağlantı Elemanları San. ve Tic. Ltd. Şti. markasıdır.
<