YSB YHB Vida


Vidalar çoğunlukla uç yapıları üzerinden birbirinden ayrılır. Buna bağlı olarak her vidanın uç kısmı kullanım amacına göre birbirinden farklıdır. Sac vidaları arasında yer alan YSB ve YHB, yıldız silindir başlı vida ve yıldız havsa başlı vida anlamına gelir. YSB ve YHB vidalar da kendi içinde çeşitli gruplara ayrılır. Yıldız silindir başlı metrik vidalar genellikle iki parçayı birbirine tutturmak amaçlı kullanılır. Aynı zamanda bu vida çeşidi en klasik ve en temel vida çeşitleri arasında yer alır. Yıldız havsa başlı metrik vidalar ise yıldız uçlu tornavidayla açma kapama işlemleri için kullanılır. Bununla birlikte yıldız havsa başlı sac vidalar, sac metal ürünleri üzerinde işlem yapmak amacıyla tercih edilir. Ayrıca YHB vidalar genel olarak sert plastik, pirinç, alüminyum ve çeşitli levhalar gibi sert yüzeyler üzerinde daha kolay işlem yapılabilmesi için ucu sivri ve köşeli olarak üretilir. Ayrıca bu tarz vidalar, hem dayanıklı hem de uzun ömürlüdür. Sitemiz üzerinden ihtiyacınıza yönelik olarak YSB YHB vida çeşitlerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

YSB YHB Vida Fiyatları

Birçok farklı türü bulunan ve çeşitli kullanım alanları olan YSB YHB vida fiyatları birçok faktöre göre değişiklik gösterir. Vidaların fiyatlarını etkileyen faktörler arasında vidaların üretildikleri malzeme ve boyutları yer alır. Bu noktada çinko, pirinç, nikel, çelik gibi farklı malzemelerden üretilen vidaların fiyatları da farklıdır. Genel olarak ise tüm YSB ve YHB vida çeşitlerini sitemiz üzerinden bütçe dostu seçeneklerle satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünleri ister tekli isterseniz de çoklu paketler halinde satın almanız mümkündür. Üstün malzeme kalitesinden üretilen vida çeşitleri, uzun ömürlü bir kullanım olanağı sağlar. Sanayi, mobilyacılık, inşaat sektörü gibi birçok farklı alanda kullanılan vida çeşitlerinin dayanıklı olması son derece önemlidir. Aksi takdirde kalitesiz malzemelerden üretilen vida çeşitleri, kısa süre içinde paslanma, kırılma, çürüme gibi sorunlara yol açabilir. Sitemizde birbirinden kaliteli YSB ve YHB vida çeşitleri mevcuttur. Tüm ürünleri inceleyerek, güvenle satın alabilirsiniz.

YHB Vida Ölçüleri

Yıldız havsa başlı vidaların oldukça geniş bir ölçü aralığı bulunur. Bu noktada kullanım alanınız doğrultusunda farklı boyutlu vidaları tercih edebilirsiniz. Genel olarak en sık tercih edilen YHB vida ölçüleri arasında M5x10, M5x15, M5x20, M5x25, M5x30, M5x35, M5x40, M5x50 ve son olarak da M5x60 gibi ölçülerde bulunur. YHB vidalar yıldız uçlu tornavida ile açma kapama işlemleri için tercih edilir. Aynı zamanda bu vidaların farklı kullanım alanlarına yönelik üretilen çeşitleri de mevcuttur. YHB beyaz seyrek ispanyolet vida çeşitleri, kapı ve pencere gibi açma kapama sistemleri olan ispanyoletlerin sabitleme işlemlerinde kullanılır. Üstelik ürünler özel diş açıları ve keskin diş yapıları sayesinde PVC pencereler için kolay bir montaj imkânı sağlar. Öte yandan bu ürünler genellikle daha fazla dayanıklı olması adına özel çinko kaplamadır. Sitemizden tüm YHB vida çeşitleriyle ilgili inceleyerek, ihtiyacınız doğrultusunda uygun seçeneklerle satın alabilirsiniz.