Sunta Vidası


Günlük yaşamın birçok alanında gerekli olan vidalar, kullanım amaçlarına göre farklı seçeneklere sahiptir. Bu alanda sundurma, balkon ve çeşitli destek yapılarındaki sunta panellerin birleştirilmesi amacıyla sunta vidaları kullanılır. Sunta vidası temel olarak, yoğun basınç altında sıkıştırılmış yonga ve talaştan yapılan, doğramacılık, mobilyacılık ve inşaat sektörü gibi alanlarda kullanılan bir vida çeşididir. Sitemizde yer alan sunta vidası çeşitleri, kullanım amacınıza göre farklı özelliklerde üretilir. Bu tarz vidaların en önemli özelliğini yiv kısmlarının belli bir boşluktan sonra başlaması şeklinde tanımlanabilir. Bunun nedeni ise mdf ve sunta gibi ürünlerin temel yapısından kaynaklanır. Sitemiz üzerinden mobilya vidası kategorisinde yer alan sunta vidası çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınız doğrultusunda satın alabilirsiniz. Ayrıca sunta vidaları, farklı boyutlarda satışa sunulur. Bu doğrultuda 40 mm, 50 mm veya 60 mm gibi alternatifler arasından tercih yapabilirsiniz.

Sunta Vidası Fiyatları

Mobilyacılık sektöründe olmazsa olmaz ürünlerden olan sunta vidaları farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Sunta vidası fiyatları genellikle ürünlerin ölçülerine ve malzemelerine göre farklılık gösterir. Sunta vidası çeşitleri 16 mm, 25 mm ve 60 mm gibi geniş bir ölçü aralığına sahiptir. Genel olarak ise fiyatların bütçe dostu olduğunu söylemek mümkündür. Bu kategorideki tüm ürünleri sitemizden inceleyebilirsiniz. Üstün kaliteden üretilen sunta vidaları, paslanma ve çürüme gibi problemler oluşturmaz. Çoğunlukla bu vida türünde kullanılan malzemeler oldukça dayanıklıdır ve kolay şekilde de kırılmaz. Sunta vidaları arasında ise en çok nikel ürünler ön plana çıkar. Şarjlı matkap çeşitleriyle uyumlu olan sunta vidalar, pratik kullanım özelliğiyle sıklıkla tercih edilir. Öte yandan mobilyacılık sektöründe kullanılan malzemelerin kalitesi birçok açıdan önem taşır. Bu nedenle sunta vidası satın alırken ürünlerin kaliteli olmasına dikkat etmek gerekir. Ağaç vidası olarak da isimlendirilen üstün kalitedeki sunta vidalarını sitemizde bulabilir, güvenli online alışveriş imkanı ile bütçe dostu fiyatlarla satın alabilirsiniz.


Sunta Vidası Çeşitleri


Sunta vidaları, boyut ve üretildikleri malzeme açısından farklı çeşitlere ayrılır. Bu noktada çinko, pirinç, nikel, sarı sunta ve siyah sunta vidaları bulunur. Kullanım amacınız doğrultusunda farklı alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca benzer şekilde sunta vidalarının boyutları da oldukça çeşitlidir. Bu noktada mobilyalarınız için uygun ölçülerde vidaları satın alabilirsiniz. Son derece kaliteli ve kullanışlı olan sunta vidaları, ağaç ve mobilyacılık alanında ön plana çıkar. Üstelik sunta vidaları, ahşap ve çeşitli malzemelerde bozulma gibi sorunlar meydana getirmez. Ağacın yapısına göre kullanılan ve yivleri sivri şekilde olan ürünler, yivleme esnasında herhangi bir problem oluşturmaz. Aynı zamanda şarjlı matkaplar ile uyumlu olan sunta vidaları büyük ölçüde kullanım kolaylığı sağlar. Sunta vidalarının önemli bir diğer özelliği ise sunta malzemenin içine tam girerek, herhangi bir çıkıntı meydana getirmemesidir. Böylece mobilyalarınız çok daha şık bir görünüm sergiler. Tüm sunta vidası çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyerek, ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, uygun fiyatlarla kolayca alabilirsiniz.