Arkalık Vidası


Genellikle mobilya sektöründe bağlantı noktaları büyük ölçüde önem taşır. Bağlantı noktaları ise vidalar aracılığıyla desteklenir. Vidaların ise kullanım amaçları doğrultusunda pek çok farklı çeşidi bulunur. Bu anlamda en sık kullanılan vida türlerinden biri de arkalık vidalarıdır. Arkalık vidaları, vidalandığı tüm malzemelerin yüzeylerinde düz şekilde durur. Bu vidalar, dolapların ve rafların arkasındaki sert fiber levha panelleri yerine takmak için de çok sık tercih edilir. Bu tarz vida çeşitlerinin baş kısımlarının düz olması sebebi ile alandan tasarruf sağlanmasına yardımcı olurken fiber levhaların üzerindeki temas yüzeyini de artırır. Arkalık vidası genel olarak panel, mobilya ve çeşitli alanlar için kolaylık sağlar. Öte yandan arkalık vidası çeşitleri, yerleştirildikleri alana direkt olarak uyum sağlaması açısından da avantajlı olarak kabul edilir. Bunun yanı sıra arkalık vidaları sayesinde mobilyalardaki sağlamlık oranı artar. Genellikle dolap, masa gibi yüzeylere ağırlıklar koyulduğu takdirde mobilyalar üzerinde gevşemeler meydana gelir. Bu gibi durumlarda arkalık vidaları eşyaları sağlam bir şekilde tutar. Sitemiz üzerinden arkalık vidası çeşitlerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Online alışveriş kolaylığıyla da güvenle satın alabilirsiniz.

Arkalık Vidası Fiyatları

Günümüzde mobilyacılık gibi sektörlerde sıklıkla arkalık vidası çeşitleri kullanılır. Bu vida çeşitlerinin dayanıklı ve sağlam yapısı sayesinde montaj esnasında kırılma gibi durumlar meydana gelmez. Aynı zamanda ürünlerin geniş kafa çapı arka panelin çıkmasını engeller. Üstelik arkalık vidaları sivri ucu sayesinde delik açmadan direkt olarak kullanılabilir. Pratik kullanım özelliği ise birçok kullanıcı için avantaj sağlar. Ayrıca arkalık vidasının kullanım ömrü, diğer vida türlerine göre daha uzundur. Bu nedenle de arkalık vidalarına yönelik talep çok daha fazladır. Ürünlere talep arttığı için ise arkalık vidası çeşitleri bütçe dostu seçeneklerle satışa sunulur. Arkalık vidası fiyatları ise ürünlerin ölçülerine göre değişiklik gösterir. Bu da arkalık vidalarının geniş bir kullanım alanı olmasını sağlar. Günümüzde mobilyacılık sektörü başta olmak üzere arkalık vidalarına duyulan ihtiyaç oldukça fazladır. Genel olarak sitemizdeki ürünler, bütçe dostu seçeneklerle satışa sunulur. Sitemizden tüm arkalık vidalarını her zaman uygun fiyatların yanı sıra indirim ve kampanyalarla avantajlı seçeneklerle satın alabilirsiniz.

Arkalık Vidası Çeşitleri

Arkalık vidası, sağladığı özellikler açısından diğer vida türlerinden farklı olarak kabul edilir. Sıklıkla mobilyacılık sektöründe kullanılan arkalık vidalarının farklı kullanım alanları da mevcuttur. Mobilyanın dışında, sunta ve mdf gibi alanlarda da arkalık vidası çeşitleri tercih edilir. Arkalık vidası genellikle çelikten üretildiği için son derece sağlam bir yapıdadır. Aynı zamanda arkalık vidaları, monte edildikleri mobilyada çıkıntı oluşturmaz. Bu sayede mobilyalarınız çok daha şık ve estetik görünür. Öte yandan arkalık vidalarının çeşitli ölçüleri mevcuttur. Bu doğrultuda ihtiyacınız olan boyutlardaki ürünleri sitemiz üzerinden inceleyerek satın alabilirsiniz. Ayrıca arkalık vidalarını sitemiz üzerinden ister tek bir şekilde isterseniz de çoklu seçenekler halinde uygun fiyatlarla satın almanız mümkündür. Sitemizde yer alan geniş ürün seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.