Allen Silindirik Çektirme


Vida çeşitlerinin birçok farklı kullanım alanı bulunur. Sanayinin birçok dalında, mühendislik sektöründe ve mobilyacılık alanında sıklıkla vida çeşitlerinden yararlanılır. Özellikle mobilya sektöründe kullanılan vida çeşitlerden biri de allen çektirme vidalarıdır. Allen çektirme vidası, en genel tanımıyla yuvarlak ve allen başlı bir vida türüdür. Çoğunlukla tablaları büyük hacim kaplayan ağır mobilyalarda, gardırop ve bu gibi çeşitli mobilyaların köşe bağlantılarında kullanılır. Allen çektirme vidası, iki tablayı birbirine çekerek yakınlaştırır ve bağlantıyı sağlar. Bu nedenle çektirme vidalarının sağlam bir yapıda olması önem taşır. Bununla birlikte allen vidaları farklı malzemelerden üretilir. Bu doğrultuda çelik, nikel gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. Sitemizde yer alan allen çektirme vidası çeşitleri, birinci sınıf malzemeler kullanılarak oluşturulur. Bu sayede üstün kaliteden üretilen vida çeşitleri kırılma, paslanma, kopma ve çatlama gibi sorunlara sebep olmaz. İhtiyacınız olan tüm allen çektirme vidası ve daha fazlasını sitemiz üzerinden avantajlı fiyat ve indirim seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Allen Çektirme Vidası Fiyatları

Allen çektirme vidalarının özellikle mobilyacılık sektöründe geniş bir kullanım alanı bulunur. Mobilyaların bağlantı noktaları için bu gibi vida türlerine ihtiyaç duyulur. Aynı zamanda bu sektörde tercih edilen vidaların sağlam olması da önem taşır. Bu durum mobilya üretimi ve ürünlerin dayanıklılığı açısından son derece önemlidir. Bu doğrultuda sitemiz üzerinden üst düzey kalitede üretilen allen çektirme vidası çeşitlerine göz atabilirsiniz. Allen çektirme vidası fiyatları bu ürünlerin boyutlarına göre farklı seviyelerde sunulur. BU işlevsel ürünleri sitemiz üzerinden hem tekli hem de çoklu paketler halinde kolayca satın alabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları satın alacağınız vida sayısına göre de değişkenlik gösterir. Sitemizdeki allen silindirik çektirme vidası çeşitleri, birinci sınıf malzemeden üretilen son derece uzun ömürlü ürünlerdir. Ayrıca mobilyalarınız için kullanabileceğiniz tüm allen çektirme vidası çeşitlerini uygun fiyatlarla bulabilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Allen Çektirme Vidası Çeşitleri

Günümüzde sanayiden, mühendisliğe ve mobilyacılığa dek birçok alanda kullanılan vida çeşitlerinin farklı işlevleri bulunur. Vida çeşitleri genellikle altıgen, üçgen, yuvarlak, sivri gibi diş biçimlerine göre ve nikel, çelik, pirinç gibi üretildikleri malzemeye göre birbirinden ayrılır. Ayrıca vidalar işlevlerine göre de farklılık gösterir. Özellikle mobilya alanında bağlantı elamanlarına duyulan ihtiyaç oldukça fazladır. Bağlantı elemanları arasında ise allen çektirme vidaları ön plana çıkar. Büyük hacimli eşyaların köşe bağlantı kısımlarında kullanılan allen vidaları, iki tablayı birbirine çekerek bağlantıyı sağlar. Bu nedenle mobilyacılık sektöründe çektirme vidaları, oldukça önemli bir yere sahiptir. Aynı zamanda mobilyaların tekrar sökülebilir olması açısından da allen vidaları pratiklik sağlar. Böylece büyük hacimli olan eşyalarınızı taşınma ya da yer değiştirme gibi durumlarda kolayca demonte hale getirebilirsiniz. Tüm allen çektirme vidası çeşitlerini ister çoklu paketler halinde isterseniz de tekli şekilde sitemiz üzerinden avantajlı fiyat ve alışveriş seçenekleriyle güvenle satın alabilirsiniz.