Buldex Vida


Birçok sektörde ve meslek grubunda kullanılan vida çeşitleri, kullanım amaçlarına göre farklı özelliklere sahiptir. Beton vidası olarak da isimlendirilen buldex vidalar, PVC, ağaç, beton, gaz beton, tuğla, taş, alüminyum ve benzeri malzemelere dübel gerektirmeden hızlı ve sağlam bir şekilde montajlama yapılmasını sağlar. Genel olarak buldex vida çeşitleri pek çok yapı malzemesi için ve profil ile kasaların bağlantılarında kullanıma uygundur. Bununla birlikte buldex vida çeşitleri kullanım esnasında özel diş yapısı sayesinde tozu dışarı atarak büyük ölçüde avantaj sağlar. Öte yandan ürünlerin yüksek tutuş özelliği mevcuttur. Son derece avantajlı olan ve pek çok alanda kullanılan buldex vidalar malzeme yapısına göre de birbirinden ayrılır. Sitemiz üzerinden pirinç ya da çinko kaplama vida seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Genellikle bu ürünlerde dayanıklılık oranını artırmak için çinko kaplama daha fazla tercih edilir. İhtiyacınız doğrultusunda sitemizden farklı ölçülere sahip buldex vida çeşitlerini inceleyerek avantajlı seçeneklerle satın alabilirsiniz.

Buldex Vida Fiyatları

Alüminyum, PVC, beton, taş gibi birçok farklı yapı malzemesinde kullanılan buldex vidalar çeşitli fiyat aralıklarına sahiptir. Fiyatlardaki değişkenliğe neden olan faktörler arasında ise ürünlerin hangi malzemelerden üretildiği yer alır. Bu doğrultuda pirinç ya da çinko kaplama seçeneklere göz atabilirsiniz. Ayrıca ürünlerin ölçüleri de fiyatları doğrudan etkiler. Genel olarak ise buldex vida fiyatları sitemizde uygun seçeneklere sahiptir. Ürünleri tek olarak ya da paketler halinde satın alabilirsiniz. PVC, alüminyum ve doğrama sektöründe kullanılan buldex vidalar, birçok zeminde tam randıman sağlar. Bu doğrultuda buldex vida, çoğunlukla pencere ve kapıların dübelsiz bir şekilde montajlama işleminde tercih edilir. Ayrıca buldex vidalar, T30 uç kullanılarak vidalanır ve 6 mm matkap ile ön delme işlemi yapılır. İhtiyacınız doğrultusunda tüm buldex vida çeşitlerini sitemizden satın alabilirsiniz.

Buldex Vida Çeşitleri

Vidalar özelliklerine göre birçok farklı çeşide ayrılır. Ahşap, PVC, beton ya da alüminyum gibi malzemelerin montajında kullanılan buldex vidalar da kendi içinde gruplara ayrılır. Bu doğrultuda farklı ölçülerdeki vidalar arasından ihtiyacınıza yönelik seçim yapabilirsiniz. Bu vidaların en önemli özelliği, vidalarla dübelsiz olarak montaj yapılabilmesidir. Ayrıca ürünlerin toz tahliye kanallı olması da büyük ölçüde avantaj sağlar. Buldex vida çeşitlerinde, vidanın kafa altındaki durdurucuları vidanın yeterli ölçüde duruşunu sağlar. Bunun yanı sıra buldex vida kullanırken dikkat edilmesi gereken çeşitli faktörler bulunur. Öncelikle dübelsiz buldex vidaların tork ayarlı elektrikli tornavida ile kullanılması önerilir. Bununla birlikte montaj işleminden önce vidalama için matkap ile ön delme işlemi yapılmalıdır. Delinecek olan yüzey ise vidanın içeride kalan diş uzunluğundan 10 mm daha uzun olarak delinmelidir. Bu gibi faktörlere dikkat ederek, buldex vida çeşitlerinden yüksek ölçüde verim alabilirsiniz. Tüm buldex vida çeşitlerine sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz.